Nowoczesny dom, z dużymi przeszkleniami i dwukondygnacyjnym salonem. Zlokalizowany jest na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu dużej ilości zieleni. Przed rozpoczęciem projektowania, dużo rozmawialiśmy z klientami, przesyłali mi swoje inspiracje i opowiadali mi o swoich doświadczeniach z wnętrzami. Ten etap jest kluczowy -poznanie klienta.

Sercem domu jest jadalnia z dużym stołem i tapicerowanymi krzesłami. Jest łącznikiem między kobaltową kuchnią i wysokim salonem. Podkreśliłem wagę tego miejsca stosując sufit podwieszany pokryty drewnem co podkreśliło wagę tego miejsca w otwartej przestrzeni parteru.

Salon jest moim ulubionym miejscem w całym domu. Wygodna sofa, szezlong i kominek, pokryty spiekiem 240x120cm. Ciekawym akcentem są grafiki na ścianie. Są to ręcznie narysowane kopie słynnych grafik Picassa, którego dużym fanem jest inwestor.

Ważne dla mnie było, aby wszystko co znajduje się w tej przestrzeni było ze sobą spójne, każdy detal był dopracowany. Dlatego barierka na korytarzu na piętrze, którą widać z salonu była przez mnie projektowana. Poprzez otwarty salon dwukondygnacyjny wszystkie przestrzenie się przenikają i tworzą całość.